Звести з розуму: 5 типажів жінок, які притягують чоловіків – Рецепти здоров'я

Звести з розуму: 5 типажів жінок, які притягують чоловіків

Багато дівчат мріють мати здатність зводити з розуму будь-якого чоловіка і заради цього готові на багато що: потіти в спортзалі з ранку до ночі, а у час, що залишився зависати у косметолога і робити уколи краси. Однак чоловіків далеко не завжди приваблює ідеальна фігура, довжина ніг або розмір грудей. Хлопці шукають свій ідеал орієнтуючись не тільки на параметри. Ми вирішили розібратися, кого воліють бачити поряд з собою чоловіки, що приваблює їх в стосунках, а що відштовхує.

“Дівчина-пацанка”

У багатьох дівчат є період, коли надають перевагу хлопчачій компанії перед дівчачою, але у більшості він закінчується до підліткового періоду. Але є і ті, хто залишається пацанятком і після цього віку.

  • Плюси відносин з “дівчиною-пацанкою”: з нею можна обговорити все на світі починаючи від гри збірної з футболу, закінчуючи ремонтом двигуна машини.
  • Мінуси відносин з “дівчиною-пацанкою”: незважаючи на масу очевидних плюсів, мінуси в стосунках з пацанкою все ж є, адже хлопцям часом хочеться бачити поруч із собою саме дівчину з манікюром і в мереживах, а не свого в дошку хлопця. До того ж, безвинна фраза “Я піду посиджу з Толіком і Вовою за коньячком” — взагалі може стати причиною скандалу.

“Дівчина-матуся”

Для хлопців, які шукають тиху гавань, більш ідеального варіанту, ніж матуся не знайти. У неї завжди напоготові теплий супчик, так що залишитися голодним практично неможливо, а ще неповторне вміння жаліти і терпляче відношення до слабкостей.

  • Плюси відносин з “дівчиною-матусею”: затишок, комфорт і все вище перелічене.
  • Мінуси відносин з “дівчиною-матусею”: турбота приємна будь-кому, але навіть вона може набриднути. До того ж не всі постійно хочуть відчувати себе дитиною, коли за тебе все вирішують. Період, коли чоловік нарешті “підростає” настає близько 40 років і тоді він може піти на зустріч пригодам і “дорослого” життя.

“Дівчина-коханка”

Здається, такі дівчата повна протилежність матям: їх не цікавить побут, будинок і слабкості хлопців, їм подавай бурхливі романи і чуттєві насолоди.

  • Плюси відносин з “дівчиною-коханкою”: перед такою бурею емоцій навряд чи зможе встояти навіть любитель домашнього затишку, а після провокаційної фотки в нижній білизні багато хто готовий втекти навіть з важливого наради.
  • Мінуси відносин з “дівчиною-коханкою”: як правило, такі відносини не претендують на серйозність або хоч якусь тривалість.

“Дівчина-вередлива дитина”

Прочитавши цю фразу, у тебе швидше за все виникли образи “папіка” і його недалекої “доньки”. “Хочу айфон”, “я щось натиснула і все зникло” — популярні фрази з їх лексикону, а чоловікові приємно відчувати себе найрозумнішим і сміливим.

  • Плюси відносин з “дівчиною-примхливою дитиною”: що вже приховувати, чоловікам приємно відчувати себе найсміливішими і вмілими, а в таких відносинах можливість це демонструвати з’являється кілька разів на день.
  • Мінуси відносин з “дівчиною-примхливою дитиною”: всі капризи рано чи пізно можуть набриднути.

“Дівчина-партнер”

Здається, дівчина-партнер — мрія будь-якого чоловіка. Вона може впоратися з проблемами, але, якщо у неї не виходить покличе на допомогу, а також підставить своє плече, якщо буде потрібна її підтримка.

  • Плюси відносин з “дівчиною-партнером”: просто, повір, це мрія, а не відносини)
  • Мінуси відносин з “дівчиною-партнером”: цей тип відносин в психології називають “дорослий-дорослий”, але далеко не всі чоловіки до нього готові: комусь потрібна постійна турбота “матусі”, комусь хочеться себе відчувати “героєм нашого часу”, вічно рятуючи “примхливу дитину”, а хтось хоче бурхливих емоцій і насолод з “дівчиною-коханкою”.

Джерело

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *