Правильні компліменти чоловікові: як зробити йому приємно – Рецепти здоров'я

Правильні компліменти чоловікові: як зробити йому приємно

Чоловіки хоч і є представниками сильної статі, але компліментів потребують не менше нас, жінок. Вони не люблять банальностей, але вимагають заохочень. Ми знаємо, як зробити йому приємно і оселитися в серці назавжди. Запам’ятовуй кілька простих прийомів.

Як правильно робити компліменти чоловікам

Компліменти чоловікам і жінкам можуть відрізнятися. За словами психолога Ярослава Самойлова, найкращий комплімент чоловікові — це похвала його чоловічих якостей, а не зовнішності. Якщо ти будеш постійно говорити: “Ти гарний”, а інші його якості не будеш відзначати, то у молодої людини виникне відчуття, що він цінний для тебе тільки через зовнішність.

Ще одне важливе правило чоловічого компліменту — похвала тому, в чому він сумнівається. Скажи, що він чудово виглядає у цій сорочці або йому пасує такий стиль одягу. Можливо, варто зробити комплімент його фізичній формі або роботі. Усього однієї фрази типу: “у цьому костюмі ти схожий на героя фільму” або “твоя кар’єра мене так надихає” буде достатньо, щоб підвищити його самооцінку, а отже, автоматично стати для нього найкращою.

Чомусь ми частіше хвалимо чужих людей, забуваючи при цьому про найближчих. Згадай, як давно ти говорила своєму бойфренду або чоловіку про те, що вдячна йому. А він же з тобою завжди: в будь-яку важку хвилину, під час кризи, хвороб, проблем. Він ходить з тобою за покупками, прощає тобі неприготовану вечерю і водить тебе на прогулянки. Невже все це не варте короткого повідомлення: “Спасибі, що ти є у мене”?

Турбота − ось, що важливо чоловікам. Він звик бути сильним і хоробрим, вирішувати купу справ, але йому так не вистачає материнського тепла і любові. Твій дзвінок в розпал робочого дня зі зворушливим запитанням: “Ти пообідав?” або щира зацікавленість тим, як пройшов день, зроблять тебе його фавориткою назавжди. Тут важливо тільки не перестаратися. Але трохи турботи не зашкодить нікому.

Привчись будувати з ним спільні плани на майбутнє − для нього буде компліментом почути, що ти готова розділити з ним дозвілля в будь-який час. Розкажи йому, як ви проведете канікули в Іспанії через рік або пікнік у лісі наступної весни. Заодно зможеш відпустити кілька невинних реплік про те, що він готує найсмачніші шашлики, чи він − найкращий компаньйон для подорожей.

Які помилки допускають жінки, роблячи компліменти чоловікові

  • “Молодець”. Як найчастіше звучить похвала чоловікові від жінки: “Ти молодець!” Яку асоціацію вона викликає? Правильно, зі школою. Отримав 12 балів — ти молодець. І у багатьох виникає картинка, як мама хвалить свого сина. Чоловіки люблять конкретику, тому краще пояснити, що ти маєш на увазі під “молодцем”. Краще скажи: “Ти такий цілеспрямований, поставив за мету і домігся її”.
  • Очікування “чоловік повинен”. Деякі жінки вважають, що якщо вони зробили комплімент чоловікові, то тепер він їм щось винен. Фрази типу: “Я зробила йому комплімент, а він не подарував мені телефон” — не мають права на існування. Або ти говориш компліменти з щедрості, ділячись з ним цим, або не говориш зовсім.
  • Класним чоловікам не варто робити компліменти. Є ще така думка, якщо чоловік класний, то йому кожен день говорять сотні компліментів, і щоб виділиться серед інших його не варто хвалити. Ця стратегія може бути помилковою. На думку психолога Ярослава Самойлова, так думають і інші 99% людей з кола його спілкування. Як правило, він чує: “Ти класний актор”, але це комплімент із розряду “Ти молодець”. Тут теж варто конкретизувати, зазначивши, що йому вдалося побудувати успішну кар’єру, незважаючи на те, що він приїхав з маленького містечка та інше.

Що робити, якщо чоловікові не подобаються компліменти

У 90% випадків чоловікові може не подобається, як ти їх робиш (про головні помилки ми розповідали вище). У 10% випадків компліменти можуть викликати негатив через причини, про які ти можеш не знати. Наприклад, мама все життя була незадоволена сином, весь час його критикувала. І коли з’являється жінка, яка йому каже: “Ти класний, розумний, цілеспрямований”, природно, у нього буде ступор і відторгнення. У такому випадку, потрібно дати час чоловікові, щоб звикнути до компліментів. Якщо ж він їх дуже не любить, просто перестань їх робити.

Джерело

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *